Aktualności Wydziału

Wiosenny nabór na studia podyplomowe w IBN

Zapraszamy na kolejną edycję studiów podyplomowych pt.: "Zarządzanie Bezpieczeństwem - Obronność Państwa", "Zarządzanie Bezpieczeństwem - Edukacja dla Bezpieczeństwa" i "Zarządzanie Bezpieczeństwem - Zarządzanie Kryzysowe".

21.02.2019
Zarządzenie dziekana Wydziału Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie

W sprawie ogłoszenia godzin dziekańskich 3 kwietnia od godziny 12.00 do 14.00 na Wydziale Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie. Dotyczą one jedynie etatowych pracowników IBN oraz studentów, którzy w tych godzinach mają zajęcia z ww. kadra naukowo - dydaktyczną.

01.04.2019
Spotkanie informacyjne dotyczące kursu teoretycznego „Legia Akademicka”

Szanowni Studenci!Dnia 24.01.2018 r. o godz. 13:30 w Auli 3 (Akademia Pomorska, sala 82 w budynku przy ul. Kozietulskiego 6-7) odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące kursu teoretycznego „Legia Akademicka”, na którym przedstawiony zostanie szczegółowy plan szkolenia zaplanowany w terminie 13-16.02.2018 r. oraz podział na grupy szkoleniowe.

18.01.2018