Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie

Instytut Bezpieczeństwa Narodowego

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Dyrekcja

Dyrektor Instytutu

dr hab. prof. nadzw. Janusz Gierszewski

Tel : 59 306 76 05
E-Mail : janusz.gierszewski@apsl.edu.pl
Pokój nr. 73

 

Zastępca Dyrektora

dr inż. Krzysztof Rogowski

Tel : 59 306 76 05
E-Mail : krzysztof.rogowski@apsl.edu.pl
Pokój nr. 73

 

Kierownicy Zakładów IBN

Zakład Teorii Bezpieczeństwa

dr hab. Agnieszka Lipska-Sondecka
E-Mail : agnieszka.lipska-sondecka@apsl.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa Wewnętrznego

dr Izabela Szkurłat
E-Mail : izabela.szkurlat@apsl.edu.pl

Zakład Obrony Narodowej

dr Stanisław Zarobny
E-Mail : s.zarobny@onet.pl

Zakład Inżynierii Cyberprzestrzenii

dr Joanna Grubicka
E-Mail : joanna.grubicka@apsl.edu.pl

Zakład Zarządzania Kryzysowego

dr Adam Kwiatkowski
E-Mail : adam.kwiatkowski@apsl.edu.pl

 

Znajdziesz nas tutaj