Instytut Bezpieczeństwa Narodowego

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa - "BEZPIECZEŃSTWO EUROATLANTYCKIE I POLITYKA FEDERACJI ROSYJSKIEJ"

Serdecznie Zapraszamy do udziału w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej, która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 r.

Szanowni Państwo,
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Filia w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Baltic College Defences, Tartu, Estonia
oraz Czech Technical University, Praga, Republika Czeska
mają zaszczyt zaprosić na
I Międzynarodową Konferencję Naukową BEZPIECZEŃSTWO EUROATLANTYCKIE I POLITYKA FEDERACJI ROSYJSKIEJ.

Patronat: Center for European Policy Analysis (CEPA) w Waszyngtonie, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

Obrady tegorocznej konferencji będą skupiały się na problematyce zagrożeń dla bezpieczeństwa Europy Środkowej i Wschodniej.

PUBLIKACJA POKONFERENCYJNA - 20 PUNKTÓW ZA KAŻDY OPUBLIKOWANY ARTYKUŁ (zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 18 stycznia 2019 r. w sprawie wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe).

Konferencja odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 r. w sali konferencyjnej Hotelu Mercure, ul. Armii Krajowej 22c w Piotrkowie Trybunalskim.

REJESTRACJA POPRZEZ STRONĘ INTERNETOWĄ:

www.konferencjabezpieczenstwo.ujk.edu.pl

(ZAKŁADKA: REJESTRACJA)