Katedra Cybernetyki i Inżynierii Bezpieczeństwa

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa - podsumowanie

Zakończyła się III. Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni społeczna przestrzeń Internetu w kontekście wartości i zagrożeń" dziękujemy Wszystkim Uczestnikom i Prelegentom.

Raport - CMZC

Polska stoi w obliczu licznych wyzwań bezpieczeństwa – tych znanych, ale i nowych, zwłaszcza informacyjnych. Skala zagrożeń nieustannie ewoluuje. Rozumienie wrogich działań w tym obszarze wśród szerokiego grona odbiorców postępuje zbyt wolno.

28.03.2018
Zaproszenie na III Ogólnopolską Konferencje Naukową - "BEZPIECZEŃSTWO W CYBERPRZESTRZENI - SPOŁECZNA PRZESTRZEŃ INTERNETU W KONTEKŚCIE WARTOŚCI I ZAGROŻEŃ"

28.03.2018