Katedra Zarządzania

Egzamin z przedmiotu Podstawy geodezji, kartografii i meteorologii z dr M. Majewskim

Informuję, że egzamin z przedmiotu Podstawy geodezji, kartografii i meteorologii odbędzie się w następujących terminach:

30.01.2019 r. (środa) Zarządzanie, rok II, stacjonarne-  godz. 10.00,  Instytutu Neofilologii, ul. Słowiańska 8.

31.01.2019 r. (czwartek) Zarządzanie II rok wieczorowe- godz. 16.30, Instytut Geografii ul. Partyzantów 27.

02.02.2019r. (sobota) Zarządzanie, rok II, niestacjonarne  - Instytutu Neofilologii, ul. Słowiańska 8. Obowiązuje podział na dwie grupy wg listy alfabetycznej:

godzina 10.00  od Bieruta M. do Owczarek A. włącznie
godzina 11.00 od Padewska J. do Zyczyńska G.

dr M. Majewski