Katedra Zarządzania

Stypendium konferencyje za udział w Regional Studies Association Student and Early Career Conference 2019

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o możliwości ubiegania się o  stypendium konferencyjne dla studentów i młodych naukowców na udział w Regional Studies Association Student and Early Career Conference 2019 w dniach 30 października – 1 listopada 2019 roku Lincoln w Wielkiej Brytanii.

Stypendium obejmuje pokrycie opłaty konferencyjnej oraz rocznego członkostwa w RSA, a także dofinansowanie kosztów przejazdu i zakwaterowania do kwoty 1500 zł.

O stypendium mogą ubiegać się studenci studiów licencjackich i magisterskich oraz doktoranci i młodzi naukowcy do 5 lat po doktoracie (z uwzględnieniem okresów urlopów związanych z urodzeniem się dziecka, stanem zdrowia).

Więcej informacji o stypendium znajduje się na stronie: www.euroreg.uw.edu.pl.