Katedra Socjologii i Politolgii

ZAPROSZENIE

STUDIUM PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH AKADEMII POMORSKIEJ W SŁUPSKU zaprasza do złożenia egzaminu i uzyskania certyfikatu z języka polskiego jako obcego w Centrum Języka Polskiego jako Obcego. Egzamin z języka polskiego jako obcego jest oficjalnym potwierdzeniem znajomości języka polskiego.

Egzaminy potwierdzające znajomość języka odbędą się w podanych poniżej terminach i poziomach zaawansowania językowego:

- najbliższa sesja egzaminacyjna 9-10 marca 2019 r⃰ .: poziomy B1, B2 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych oraz B1 i B2 w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży;

- 15-16 czerwca 2019 r.: poziomy B1, B2 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych oraz B1 w grupie dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży;

- 23-24 listopada 2019 r.: poziomy A2, B1, B2, C1 i C2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

Zapisy na egzamin przyjmowane są do 05 lutego 2019 r.
Serdecznie zapraszamy!

Wszelkie informacje dotyczące opłat i formalności udzielane są przez:
koordynatora Centrum: tel. 600 48 64 93 anna.lewna@apsl.edu.pl
sekretariat: tel. 59 8405325 jezykiobce@apsl.edu.pl

lub bezpośrednio pod adresem:
Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych, Akademia Pomorska w Słupsku
76-200 Słupsk, ul. Arciszewskiego 22a /pok.60/* Centrum Języka Polskiego jako Obcego zastrzega możliwość odwołania sesji z przyczyn od nas niezależnych.

Plakat do pobrania :