Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie

Katedra Socjologii i Politolgii

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Struktura

Katedra Socjologii i Politologii

Kierownik Katedry

prof. dr hab. Iryna Surina, prof. zw. AP

e-mail: isurina@wp.eu

Sekretariat

e-mail :  sekretariat.ksip@apsl.edu.pl

Zakład Socjologii

Kierownik Zakładu

prof. dr hab. Iryna Surina, prof. zw. APw

e-mail : isurina@wp.eu

dr hab. Anna Babicka – Wirkus, prof. AP

e-mail : ankababicka@gmail.com

dr hab. Marek Gorzko, prof. AP

e-mail : marek.gorzko@apsl.edu.pl

dr Małgorzata Chrzanowska - Gancarz

e-mail : machrza@apsl.edu.pl

dr Agnieszka Próchniak

e-mail : agnieszka-prochniak@wp.pl

dr Anna Suchocka

e-mail : aasuchocka@interia.pl

Zakład Politologii

Kierownik Zakładu

dr Marek Brylew

e-mail : marek.brylew@apsl.edu.pl

dr hab. Sylwia Góra, prof. AP

e-mail : sylwia.gora@apsl.edu.pl

dr hab. Agnieszka Lipska – Sondecka, prof. AP

e-mail : agnieszka.lipska-sondecka@apsl.edu.pl

dr Marek Bednarz

e-mail : marek.bednarz@apsl.edu.pl

dr Daria Bieńkowska

e-mail : tittke@wp.pl

dr Magdalena Fiternicka – Gorzko

e-mail : magdalena.fiternicka@apsl.edu.pl

dr Paweł Nieczuja – Ostrowski

e-mail : pawel.nieczuja-ostrowski@apsl.edu.pl

 

 

 

 

Znajdziesz nas tutaj